Geriausios automobilių nuomos kainos rinkoje, nuolaidos kodas: Pasiilgau

Automobilio nuomos paieška

Klientai apie mus

Great service and good price

Oksana, 2021-02-18

Patys geriausi 🙂

Gediminas, 2021-02-09

Rekomenduoju! Naudojuosi nuoma ne pirmą kartą, bet niekada neteko nusivilti. Automobiliai nauji, švarūs, tvarkingi. Svarbiausia – už labai gerą nuomos kainą!

Lina, 2020-11-04

Vienas geriausių automobilių nuomos punktų. Rekomenduoju!

Slavomir, 2020-10-07

Ačiū už paslaugą, esu labai patenkinta užsakymu. Sugrįšiu ir vėl.

Danutė, 2020-08-24

Naudojuosi paslaugomis jau gal treti metai. Visuomet paslaugūs, mandagūs darbuotojai, greitas ir paprastas aptarnavimas. Puikūs ir kokybiški automobiliai. Jei iškyla kokie nesusipratimai, pakeisti sąlygas, ar datą, yra greit ir tvarkingai sutvarkoma. Dėkoju jūsų komandai!

Birute, 2020-08-21

Labai malonus klientų aptarnavimas, puikios patogios mašinos

Artiom, 2020-08-20

Very nice service staff both on the phone and in the office (it seems to me it was the same person).

Mantas, 2020-07-09

Nuriu padėkoti visai komandai už supratimą nuoširdų bendravima. Aš Lietuvoje įstrigau dėl pandemijos 3.5 mėnesio, taip  tiek laiko man buvo suteikta galimybė naudotis nuomotu automobiliu.Nežinau kaip būčiau išsivertusi be automobilio. Nuoširdus ačiū visai komandai. Rekomenduoju naudotis būtent šios kompanijos automobilių nuoma ,automobiliai puikūs kaina lanksti .Ačiu JUMS

Birute, 2020-07-03

Viskas greitai, aiškiai ir patogiai. Ačiū!

Karolis, 2020-06-09

“Esu kaunietis, gydytojas, dirbu Respublikineje Kauno ligonineje. Šiuo metu sugedęs yra mano automobilis, greitai suremontuoti dėl karantino negalime. Kompanija TopRent darbo tikslu sutiko paskolinti lengvąjį automobilį. Labai ačiū jums už paramą!”

Šarūnas, 2020-03-30

Labai patenkinta viskuo, puikus aptarnavimas ir automobiliai.

Asta, 2020-02-29

Grįžtu i Lietuvą 4/5 kartus per metus, paskutiniu metu naudojausi TopRent paslaugomis ir galiu pasakyti kad viskas puiku! Greita rezervacija, nauji automobiliai ir pagal kiekvieno kišenę. Darbuotojai ir aptarnavimas liuks 👍. Patogi ir lengvai randama aikštelė. Rekomenduoju visiems!!

Vaida, 2020-02-28

Pirmą kartą nuomavausi automobilį apskritai. Tad galėčiau pasakyti, kad viskas buvo lengva ir sklandu. Negalvojau, kad gali būti taip nesudėtinga išsinuomoti. Automobiliai nauji ir tvarkingi.

Tomas, 2020-02-23

Naudojuosi šios firmos paslaugomis jau gan senai,mane tenkina tikrai viskas!Dekui,kad jūs esate!Siūlau visiems naudotis jūsų paslaugomis!

Milda, 2020-02-23
Skaityti daugiau atsiliepimų

Dažniausiai užduodami klausimai

Atvykus nuomotis automobilio su savimi reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės dokumentą, galiojančią banko kortelę (Visa, MasterCard, American Express, EuroCard) ir užsakymo numerį.

Dauguma automobilių yra mūsų autoparke, bet mes pasiliekame galimybę pakeisti užsakytą automobilį į tokio pat dydžio. Pvz.: jūs išsirinkote Ford Fiesta, kuris yra ekonominės klasėse automobilis, ir gavote rezervacijos patvirtinimą. Jeigu tuo metu nebūtų būtent šio modelio, mes Jums išnuomotume VW Polo, kuris taip pat yra ekonominės klasės automobilis.

Užstatą rezervuojame Jūsų banko kortelėje. Rezervaciją bankas nuima automatiškai per 14 dienų, skaičiuojant nuo rezervacijos pradžios.

Automobilį galite išsinuomoti oro uoste bet kuriuo paros metu. Mūsų darbuotojas sutartu laiku lauks Jūsų mūsų biure (po 22:00 val. yra taikomas 10.45€ nedarbo valandų vienkartinis mokestis).

Skaityti daugiau klausimų-atsakymų

Turite klausimų?

Nerandate atsakymų į Jums iškilusius klausimus? Mes galime Jums padėti.

Tel.: +370 61655336 El p. info@toprent.lt
Kontaktai

Nuomos vietos

Kodėl verta rinktis mus

 • Rezervacijos keitimas
 • Techninė pagalba kelyje
 • Civilinės atsakomybės draudimas
 • Rezervacijos atšaukimas
 • Neribotas kilometražas
 • Konsultacijos 24/7
 • Nėra oro uosto mokesčio
 • Mažas depozitas
 • Gera kaina
 • Greita, patogi rezervacija
 • Nėra rezervacijos mokesčio
 • Greitas automobilio paėmimas/grąžinimas
 • Paprastas dokumentų pildymas
 • Nauji ir patikimi automobiliai
 • Saugūs mokėjimai
 • Priimame debetines korteles

Atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu

Automobilių nuoma Lietuvoje

Top Rent Auto Nuoma – naujų ir patikimų automobilių nuoma saugioms ir įsimintinoms Jūsų kelionėms! Teikiame profesionalias automobilių nuomos paslaugas. Suprasdami Jūsų lūkesčius ir poreikius, auto nuomą vykdome visą parą – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Pageidaujamus automobilius galite atsiimi oro uoste, autobusų ir traukinių stotyje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Mes mylime keliones ir suprantame jų svarbą, todėl siūlome naujus ir saugius automobilius.

Autonuoma Lietuvoje, autonuoma Latvijoje, autonuoma Estijoje, autonuoma Tenerifėje. Autonuoma VNO, KUN, PLQ, RIX, TLL, TFS.

Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Rygoje, Taline ir Tenerifėje palankiausiomis sąlygomis – užtikriname visuomet geras kainas, greitą rezervacijos patvirtinimą, naujus automobilius, malonų aptarnavimą!

Vertindami Jūsų patogumą, siūlome itin patogią automobilių nuomos rezervacijos sistemą: pasirinkite pageidaujamą nuomos vietą, datą, laiką, rezervuokite transporto priemonę ir gaukite mūsų patvirtinimą, rezervacijos atšaukimas arba pakeitimas nemokamas.

Automobilių nuoma Lietuvoje, automobilių nuoma Latvijoje, automobilių nuoma Estijoje, automobilių nuoma Tenerifėje.

Komfortiškoms kelionėms siūlome plačią lengvųjų automobilių ir keleivinių mikroautobusų pasiūlą, nuomojame automobilius su automatine ir mechanine greičių pavara – naujų TOYOTA Yaris, Auris, Corolla, Avensis, C-HR, RAV4 FIAT, OPEL, RENAULT, FORD Fiesta, Focus Mondeo, HYUNDAI, VOLKSWAGEN Polo, Golf Jetta, Touran, Passat auto nuoma. Ieškantiems praktiško sprendimo rekomenduojame mini, kompaktinės ir ekonominės klasės automobilius.

Autonuoma Vilniuje, autonuoma Kaune, autonuoma Klaipėdoje, autonuoma Palangoje, autonuoma Rygoje, autonuoma Taline, autonuoma Tenerifėje.