Ford Fiesta nuoma

Šiuo metu Jūs pasirinkote Ford Fiesta automobilį su mechanine pavarų dėže, 1.2 l benzininiu varikliu, 2019 m., 5 durų, su oro kondicinieriumi ir talpinančia 5 keleivius. Ford Fiesta nuoma – ekonomiškas pasirinkimas kelionėms į užmiestį ar važinėjimui miesto gatvėmis.

Kaip rezervuoti Ford Fiesta?

Rezervuoti paprasta: pasitikrinkite, ar tinka automobilio atsiėmimo data ir laikas ir ar būtent šis modelis atitinka Jūsų norus bei poreikius. Rezervacijos formoje įrašykite vardą ir pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą. Tik tiek duomenų prireiks, kad galėtume rezervuoti Ford Fiesta. Jei Ford Fiesta – vis tik ne tas automobilis, čia rasite daugiau modelių. 

Kokį draudimą pasirinkti?

Visi automobiliai apdrausti civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAPD, arba transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimu). Pasirinkdami automobilį nuomai galite nuspręsti, ar norite papildomo draudimo, ir jei taip, kuris tipas Jums labiausiai tinka:

  • Įskaičiuotas draudimas nieko papildomai nekainuoja, tačiau taikomas didžiausias depozitas (užstatas).
  • Dalinis draudimas reiškia, kad už papildomą mokestį depozitas (užstatas) bus mažesnis nei pasirinkus Įskaičiuotą draudimą.
  • Pilnas draudimas – tik 60 EUR depozitas visam nuomos laikotarpiui.

Pasiėmus automobilį, nurodytas depozitas (užstatas) bus rezervuojamas Jūsų banko kortelėje, o praėjus keturiolikai dienų nuo nuomos laikotarpio pradžios, bankas automatiškai nuims rezervaciją.

Išsirinkite papildomas paslaugas

Kartu su automobiliu galite išsinuomoti vaikišką kėdutę, navigacijos sistemą, elektrinį paspirtuką, užsisakyti papildomą padangų ir stiklų draudimą ar techninės pagalbos kelyje paslaugą. 

Rezervacija be kreditinės kortelės

Taip, rezervaciją galite atlikti be kreditinės kortelės. Neprašome surašyti kortelės duomenų, nes automobilio rezervavimas yra nemokamas. Taip pat nekainuoja rezervacijos keitimas ar atšaukimas. Jei norėsite prasitęsti Ford Fiesta nuomą, automobilio tikrai nereikės grąžinti ir pasiimti kitą. Tiesiog rezervuokite Ford Fiesta internetu papildomam laikotarpiui arba paskambinkite +370 616 55336 ir prasitęsite nuomos periodą.

Jei planuojate automobilį nuomotis oro uoste iš karto po skrydžio, į rezervacijos formą įrašykite skrydžio numerį, kad galėtume sekti informaciją ir palaikyti Jūsų rezervuotą automobilį, jei lėktuvas nusileistų vėliau nei planuota.

Ford Fiesta nuoma – paprasta ir greita rezervacija, ekonomiškas ir jaukus automobilis Jūsų kelionei.