Hyundai i10 nuoma

Šiuo metu domitės mini klasės automobiliu – Hyundai i10. Tai –  2019 m. gamintas ekonomiškas 5 durų automobilis su mechanine pavara, varomas benzinu. Hyundai i10 nuoma – puikus sprendimas tiems, kas nori  nedidelio bei ekonomiško automobilio. Patiko Hyundai, bet norite ekonomiškesnio automobilio? Žvilgtelėkite į Hyundai i30.

Kaip rezervuoti automobilį?

Rezervuoti paprasta: pasitikrinkite, ar tinka automobilio atsiėmimo data ir laikas ir ar būtent šis modelis atitinka Jūsų norus bei poreikius. Rezervacijos formoje įrašykite vardą ir pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą. Užsakymo patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu, kai vadybinikai peržiūrės ir patvirtins užsakymą. Rezervuoti automobilį galite ir telefonu +370 616 55336.

Jei planuojate automobilį nuomotis oro uoste iškart po skrydžio, į rezervacijos formą įrašykite skrydžio numerį, kad galėtume sekti skrydžio informaciją ir palaikyti Jūsų rezervuotą automobilį, jei netikėtai lėktuvas nusileistų vėliau.

Rezervacija be kreditinės kortelės

Rezervacija yra nemokama, tad nereikia suvesti kreditinės kortelės numerio rezervuojant automobilį. Už automobilio nuomą galėsite sumokėti grynaisiais pinigais arba kortele atsiimdami automobilį. 

Automobilių nuomos vietos – kur galiu atsiimti automobilį?

TopRent nuomoja automobilius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Rygoje ir Taline. Nuomotą automobilį galite pasiimti vienoje vietoje, o grąžinti kitoje. Detalesnę informaciją apie tai rasite taisyklėse. 

Visos automobilių paėmimo ir grąžinimo vietos.

Auto nuoma Lietuvoje

Komfortiškoms kelionėms siūlome plačią lengvųjų automobilių ir keleivinių mikroautobusų pasiūlą, nuomojame automobilius su automatine ir mechanine greičių pavara.

Naujų, tik iki 2 metų senumo TOYOTA, FORD, HYUNDAI, VOLKSWAGEN automobilių nuoma. Ieškantiems praktiško sprendimo rekomenduojame mini, kompaktinės, ekonominės ir SUV klasės automobilius. Komfortišką kelionę užtikrins visureigiai ar prestižinės klasės automobiliai, o didesnei grupei žmonių siūlome mikroautobusus.

Hyundai i10 – puikus automobilis, kad ir kur važiuotumėte – į Rygos oro uostą, nuomotu automobiliu darbo reikalais važinėtumėte po Klaipėdos rajoną ar Kauno senamiestį.