Toyota Toyota Rav4 New A/T nuoma

Šiuo metu Jūs pasirinkote Toyota RAV4 New A/T visureigį su automatine pavara, 5 durų, 2l benzininiu varikliu, 2021 m. Toyota RAV 4 New A/T nuoma –  puikus pasirinkimas išvykoms į užmiestį ar patogiam bei saugiam važinėjimui miesto gatvėmis. 

Kaip rezervuoti?

Pirmiausiai pasitikslinkite, ar tinka Toyota Rav 4 visureigio pasiėmimo ir grąžinimo vieta, taip pat data ir laikas. Šį visureigį galite palikti ir kitur, nei pasiėmėte, pavyzdžiui pasiimti Kauno oro uoste, o grąžinti Rygoje, Vilniuje ar Palangos oro uoste.

Jei netikėtai pasikeis Jūsų planai ir norėsite prasitęsti automobilio nuomą, tai galėsite padaryti ir vėliau, jau prasidėjus nuomos periodui. Tiesiog paskambinkite +370 616 55336 arba rezervuokite internetu Rav 4 New A/T su automatine pavarų dėže pageidaujamam laikotarpiui.

Prie visureigio padašyta ‘FDMR’, ir bbūtent trečia raidė ir parodo, kokia bus pavarų dėžė: M – mechaninė arba A – automatinė. Jei norėsite ir kitąkart važinėti su šiuo automobiliu, atkreipkite į tai dėmesį. Tiesa, jei sugrįšite po metų, mažai tikėtina, kad galėsite užsissakyti būtent šį automobilį.

TopRent automobilių parke visi automobiliai yra daugiausiai dviejų metų senumo, tad yra nemažai šansų, kad išsinuomotas automobilis bus visiškai naujas ir Jūs būsite pirmasis jo vairuotojas.

Toyota RAV 4 New A/T nuoma. Kokį draudimą pasirinkti?

Visi automobiliai nuomojami su civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAPD, arba transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimu). Išsirinkite draudimo tipą:

  • Įskaičiuotas draudimas nieko papildomai nekainuoja, tačiau taikomas didžiausias depozitas (užstatas), kurį bankas rezervuos keturiolikai dienų.
  • Dalinis draudimas reiškia, kad už papildomą mokestį depozitas (užstatas), kuris bus rezervuojamas Jūsų bankinėje kortelėje, bus mažesnis nei pasirinkus Įskaičiuotą draudimą.
  • Pilnas draudimas – tik 60 EUR depozitas visam nuomos laikotarpiui.

Pasiėmus automobilį depozitas (užstatas) bus rezervuojamas Jūsų banko kortelėje, o praėjus keturiolikai dienų nuo nuomos laikotarpio pradžios rezervacija bus nuimta. Rezervacijas automatiškai nuima bankas. 

Išsirinkite papildomas paslaugas

Jeigu pririektų papildomų paslaugų ar daiktų, siūlome išsinuomoti įvairių dydžių vaikiškas kėdutes bei paaukštinimus, navigacijos sistemą,  elektrinį paspirtuką ar įsigyti papildomą padangų bei stiklų draudimą.

Rezervacija be kreditinės kortelės

Rezervuojant automobilį nereikia suvesti kreditinės kortelės duomenų. Neprašome jokio užstato rezervuojant automobilį, taip pat Jums nieko nekainuos, jei rezervaciją norėsite pakoreguoti ar visai atšaukti. Atsiskaityti galėsite bankiniu pavdimu arba grynaisiais, kai atvyksite pasiimti automobilio.

Jei planuojate automobilį nuomotis oro uoste iš karto po skrydžio, į rezervacijos formą įrašykite skrydžio numerį, kad galėtume sekti informaciją ir palaikyti Jūsų rezervuotą automobilį, jei lėktuvas nusileistų vėliau nei planuota.

Rezervuoti automobilį paprasta ir greita: į formą internete reikia suvesti tik vardą ir pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Tik tiek duomenų užtenka rezervuoti automobilį iš TopRent. Užsakymo patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu, kai vadybinikai peržiūrės ir patvirtins užsakymą. Rezervuoti automobilį galite ir telefonu +370 616 55336.

Skaityti klientų atsiliepimus.