Automobilių nuoma mėnesiui

Automobilio nuoma mėnesiui ar ilgesniam periodui – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Bet labai tikimės, kad neprireiks.

Hyundai i10 nuoma mėnesiui

Hyundai i10 nuoma mėnesiui

nuo 372 eur/mėn su PVM

Hyundai i20 nuoma mėnesiui

Hyundai i20 nuoma mėnesiui

nuo 417 eur/mėn su PVM

Hyundai i30 nuoma mėnesiui

Hyundai i30 nuoma mėnesiui

nuo 451 eur/mėn su PVM

Ilgalaikė ar trumpalaikė autonuoma?

Minimalus automobilio nuomos terminas – vienas mėnuo. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkitės trumpalaikę automobilių nuomą. Ilgalaikę automobilio nuomos paslaugą siūlome visoje Lietuvoje. Didžiausias autoparkas yra Vilniuje, čia galima gyvai apžiūrėti Jums patikusį autumobilį (jei jis tuo metu nebus išnuomotas).  Kiek mažiau autotransporto priemonių rasite Klaipėdoje, Kaune ir Palangoje, o dėl pristatymo į kitus miestus susitarsime atskirai. 
Toyota Yaris nuoma mėnesiui

Toyota Yaris nuoma mėnesiui

nuo 384 eur/mėn su PVM

Toyota RAV4 nuoma mėnesiui

Toyota RAV4 nuoma mėnesiui

nuo 651 eur/mėn su PVM

Toyota CH-R nuoma mėnesiui

Toyota CH-R nuoma mėnesiui

nuo 597 eur/mėn su PVM

Kodėl verta automobilį nuomotis mėnesiui?

Automobilio nuoma mėnesiui ar ilgesniam laikotarpiui – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują. Tiesa, žodis “senas” yra labai sąlyginis, nes visi TopRent nuomojami automobiliai yra ne senesni nei dviejų metų.  Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą?  Siūlome Hyundai, Toyota, Ford, VW ir Renault automobilius bei mikroautobusus. Kartu su automobiliu ar mikroautobusu galite išsinuomoti įvairių dydžių vaikiškas kėdutes ir navigaciją.
VW Touran nuoma mėnesiui

VW Touran nuoma mėnesiui

nuo 531 eur/mėn su PVM

VW Passat nuoma mėnesiui

VW Passat nuoma mėnesiui

nuo 517 eur/mėn su PVM

VW Golf nuoma mėnesiui

VW Golf nuoma mėnesiui

nuo 391 eur/mėn su PVM

Neradote tinkamo automobilio nuomai mėnesiui ar ilgesniam periodui?

Susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą įtraukdami tik tas paslaugas, kurios Jums reikalingos.