Automobilių veiklos nuoma

Automobilių veiklos nuoma – tai ilgalaikė nuoma su mažiau rūpesčių dėl automobilio, be to, nebus siurprizų dėl išlaidų automobiliui, nes kiekvieną mėnesį mokėsite fiksuotą įmoką. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks.

test

Toyota Yaris veiklos nuoma

nuo 384 eur/mėn su PVM

Toyota RAV4 veiklos nuoma

nuo 651 eur/mėn su PVM

Toyota CH-R veiklos nuoma

Toyota CH-R veiklos nuoma

nuo 597 eur/mėn su PVM

VW Touran veiklos nuoma

VW Touran veiklos nuoma

nuo 531 eur/mėn su PVM

VW Passat veiklos nuoma

nuo 517 eur/mėn su PVM

VW Golf veiklos nuoma

VW Golf veiklos nuoma

nuo 391 eur/mėn su PVM

Kokį automobilį išsirinkti?

Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą? Minimalus automobilio nuomos terminas – vieneri metai. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkitės trumpalaikę automobilių nuomą.

Kur galiu išsinuomoti automobilį?

Veiklos nuomos paslaugą siūlome Kaune, taip pat Vilniuje; automobilio veiklos nuoma galima Klaipėdoje bei Palangoje. Šiuose miestuose dirba TopRent vadybininkai, todėl būtų patogiau pasirašyti nuomos sutartį ir pasiimti automobilį, tačiau galime pasitarti dėl autonuomos ir kituose miestuose. Kainos tik indikacinės, susisiekite ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios.

Kas yra automobilių veiklos nuoma?

Tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują. 

Susisiekite su mumis

Pateiksime Jums individualų veiklos nuomos pasiūlymą: info@toprent.lt. +370 616 55336.