Ilgalaikė automobilių nuoma Palangoje

Ilgalaikė automobilių nuoma Palangoje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Bet labai tikimės, kad neprireiks.

Hyundai i10 nuoma

Hyundai i10 nuoma

nuo 372 eur/mėn su PVM

Hyundai i20 nuoma

Hyundai i20 nuoma

nuo 417 eur/mėn su PVM

Hyundai i30 nuoma

Hyundai i30 nuoma

nuo 451 eur/mėn su PVM

Kuo naudinga ilgalaikė nuoma?

Ilgalaikė automobilių nuoma Palangoje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Jei neradote tinkamo automobilio ar mikroautobuso ilgalaikei nuomai, susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą. 
Toyota Yaris nuoma

Toyota Yaris nuoma

nuo 384 eur/mėn su PVM

Toyota RAV4 nuoma

Toyota RAV4 nuoma

nuo 651 eur/mėn su PVM

Toyota CH-R nuoma

Toyota CH-R nuoma

nuo 597 eur/mėn su PVM

Kokį automobilį išsirinkti?

Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą?

Parašykite mums

Susisiekite, kad galėtume pateikti Jums individualų ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą. Turite klausimų? Pasistengsime į juos atsakyti  +370 616 55336 arba info@toprent.lt