Siūlome ilgalaikę autonuomą Kaune juridiniams asmenims

Ilgesnio laikotarpio automobilių nuoma – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Ilgalaikę automobilių nuomą siūlome ne tik Kaune, bet ir Vilniuje, Kliapėdoje ir Palangoje.

Toyota Yaris nuoma

Toyota Yaris nuoma

nuo 384 eur/mėn su PVM

Toyota RAV4 nuoma

Toyota RAV4 nuoma

nuo 651 eur/mėn su PVM

Toyota CH-R nuoma

Toyota CH-R nuoma

nuo 597 eur/mėn su PVM

Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune

Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Ilgalaikė automobilių nuoma Kaune – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują.
VW Touran nuoma

VW Touran nuoma

nuo 531 eur/mėn su PVM

VW Passat nuoma

VW Passat nuoma

nuo 517 eur/mėn su PVM

VW Golf nuoma

VW Golf nuoma

nuo 391 eur/mėn su PVM

Kokį automobilį išsirinkti?

Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą?

Ilgalaikė ar trumpalaikė nuoma?

Minimalus automobilio nuomos terminas – dvylika mėnesių. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkinės trumpalaikę automobilių nuomą. Ilgalaikę automobilio nuomos paslaugą siūlome Kaune, taip pat Vilniuje; ilgalaikė automobilio nuoma galima Klaipėdoje bei Palangoje.  Kainos tik indikacinės, susisiekite ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios. Nežinote, ar verta nuomotis pas mus? TopRent automobilių nuomos kompanijos klientų atsiliepimai.

Parašykite mums

Turite klausimų? Pasistengsime į juos atsakyti visą parą veikiančia linija +370 616 55336.