Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje

Siūlome ilgalaikę automobilių nuomą Klaipėdoje Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Jei neradote tinkamo automobilio ar mikroautobuso ilgalaikei nuomai, susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą.

Hyundai i10 nuoma

Hyundai i10 nuoma

nuo 372 eur/mėn su PVM

Hyundai i20 nuoma

Hyundai i20 nuoma

nuo 417 eur/mėn su PVM

Hyundai i30 nuoma

Hyundai i30 nuoma

nuo 451 eur/mėn su PVM

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje: kodėl tai naudinga?

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Jei neradote tinkamo automobilio ar mikroautobuso ilgalaikei nuomai, susisiekite (info@toprent.lt, +370 616 55336) ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą. 
Toyota Yaris nuoma

Toyota Yaris nuoma

nuo 384 eur/mėn su PVM

Toyota RAV4 nuoma

Toyota RAV4 nuoma

nuo 651 eur/mėn su PVM

Toyota CH-R nuoma

Toyota CH-R nuoma

nuo 597 eur/mėn su PVM

Nauji įvairių klasių automobiliai ilgalaikei nuomai

Ilgalaikė automobilių nuoma Klaipėdoje – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują. Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą?

Ilgalaikė autonuoma ne tik Klaipėdoje

Ilgalaikės automobilių nuomos paslaugą siūlome Klaipėdoje, taip pat Vilniuje; nuoma verslo klientams galima Kaune bei Palangoje. Šiuose miestuose dirba TopRent vadybininkai, todėl būtų patogiau pasirašyti nuomos sutartį ir pasiimti automobilį, tačiau galime pasitarti dėl autonuomos ir kituose miestuose. Minimalus automobilio nuomos terminas – dvylika mėnesių. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkitės trumpalaikę automobilių nuomą. Nežinote, ar verta nuomotis pas mus? TopRent automobilių nuomos kompanijos klientų atsiliepimai.

Susisiekite. Paruošime Jums individualų pasiūlymą

Paskambinkite tel. +370 616 55336 arba parašykite į info@toprent.lt ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios.