Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje

Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, padangų keitimui ir automobilio techninei apžiūrai. Pasirūpinsime draudimu, koordinuosime remonto darbus ir suteiksime pakaitinį automobilį, jei jo prireiks. Bet labai tikimės, kad neprireiks.

Hyundai i10 nuoma

Hyundai i10 nuoma

nuo 372 eur/mėn su PVM

Hyundai i20 nuoma

Hyundai i20 nuoma

nuo 417 eur/mėn su PVM

Hyundai i30 nuoma

Hyundai i30 nuoma

nuo 451 eur/mėn su PVM

Kas yra ilgalaikė autonuoma?

Tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomotį naują. Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą?
Toyota Yaris nuoma

Toyota Yaris nuoma

nuo 384 eur/mėn su PVM

Toyota RAV4 nuoma

Toyota RAV4 nuoma

nuo 651 eur/mėn su PVM

Toyota CH-R nuoma

Toyota CH-R nuoma

nuo 597 eur/mėn su PVM

Ilgalaikė ar trumpalaikė automobilių nuoma?

Minimalus ilgalaikės automobilio nuomos terminas – dvylika mėnesių. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkitės trumpalaikę automobilių nuomą. Ilgalaikę automobilio nuomos paslaugą siūlome Kaune, taip pat Vilniuje; ilgalaikė automobilio nuoma galima Klaipėdoje bei Palangoje. 

Pasitarkime

  Turite klausimų? Pasistengsime į juos atsakyti visą parą veikiančia linija +370 616 55336.