Ilgalaikė automobilių nuoma

Kodėl verta rinktis ilgalaikę automobilio nuomą, o ne patiems įsigyti automobilį?

Ilgalaikė automobilių nuoma juridiniams asmenims – tai mažiau rūpesčių dėl automobilio ir aiškios išlaidos kiekvieną mėnesį. Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą nebereikės gaišti laiko automobilio priežiūrai, galvoti, kur sandėliuoti žiemines padangas ir kada užsiregistuoti ir kaip pasiruošti reguliariai automobilio techninei apžiūrai. Galime pasirūpinti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės (TPVCAD) ir KASKO draudimais, koordinuoti remonto darbus, užtikrinti pagalbą kelyje ir suteikti pakaitinį automobilį, jei jo prireiktų. 

Hyundai i30 ilgalaikė ir veiklos nuoma versluiHyundai i30     

298 eur/mėn su PVM

Ford Fiesta ilgalaikė ir veiklos nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje Ford Fiesta       

277 eur/mėn su PVM 

VW Touran       

445 eur/mėn su PVM  

Hyundai i10     

249 eur/mėn su PVM

Automobiliu nuoma, autonuoma, ilgalaike nuoma, veiklos nuoma, Toyota Rav4 blackToyota Rav 4 

488 eur/mėn su PVM

 

 

Ilgalaikė automobilių nuoma verslui – tai paslauga tiems, kas nori daugiau laiko ir dėmesio skirti savo tiesioginėms veikloms, o ne rūpesčiams, susijusiems su automobiliais. Pasibaigus ilgalaikės nuomos laikotarpiui seną automobilį galėsite grąžinti ir išsinuomoti naujesnį modelį arba visai kitos klasės automobilį. 

Ilgalaikė nuoma – paprasčiau, efektyviau ir pigiau nei įsigyti nuosavą automobilį. Be to, galime užtikrinti, kad važinėsite ne senesiu nei dviejų metų senumo automobiliu, nes kitokių TopRent tiesiog neturi ir nenuomoja.

Mūsų 400 automobilių parke rasite patinkantį mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės klasės automobilį, visureigį ar mikroautobusą, o jei nerasite, pasistengsime jį įsigyti ir galbūt Jūs būsite pirmasis to automobilio vairuotojas. Argi nebūtų nuostabu stebėti, kaip odometro rodmenys iš nulio pasikeičia į pirmą nuvažiuotą kilometrą? 

Siūlome šiuos automobilius ir mikroautobusus: Hyundai i10, Hyundai i30, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Mondeo, Ford Tourneo, Toyota Auris, Toyota Yaris, Toyota Rav 4, Toyota T-Roc, VW Golf, VW Touran, Renault Traffic.

Minimalus automobilio nuomos terminas – vienas mėnuo. Jei pageidaujate nuomotis trumpesniam laikotarpiui, rinkinės trumpalaikę automobilių nuomą.

Ilgalaikės nuomos paslaugą siūlome Vilniuje, taip pat Kaune; veiklos nuoma verslo klientams galima Klaipėdoje bei Palangoje. Šiuose miestuose vadybininkai Jus aptarnaus TopRent biuruose arba oro uostuose, taip pat yra galimybė automobilį pristatyti konkrečiu adresu Vilniaus mieste,  tačiau galime pasitarti dėl ilgalaikės automobilių nuomos ir kituose Lietuvos miestuose. 

Kainos tik indikacinės, susisiekite ir paruošime ilgalaikės automobilio nuomos pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir norus ir įtrauksime tik tas paslaugas, kurios Jums yra aktualios.

Nežinote, ar verta nuomotis pas mus? TopRent automobilių nuomos kompanijos klientų atsiliepimai.

 

Paieška

DUK Skambinkite, mes Jums padėsime visą parą. DUK
+370 616 55336

Galimi atsiskaitymo būdai

automobilio nuoma

Grynais pasiimant automobilį

auto nuoma

Kortele pasiimant automobilį

Automobilių nuoma

Interneto banku

auto nuoma

Banko pavedimu